VLS252008ET-3R3M-CA TDK
  • Part Number: VLS252008ET-3R3M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 700MA 416 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS252008ET-3R3M-CA TDK
    VLS252008ET-3R3M-CA TDK
    VLS252008ET-3R3M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252008ET-3R3M-CA is described as FIXED IND 3.3UH 700MA 416 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"