VLS252008ET-3R3M TDK
  • Part Number: VLS252008ET-3R3M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 700MA 416 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,434
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252008ET-3R3M TDK
    VLS252008ET-3R3M TDK
    VLS252008ET-3R3M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252008ET-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 700MA 416 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.