VLS252008ET-1R5N TDK
  • Part Number: VLS252008ET-1R5N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 910MA 248 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,418
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS252008ET-1R5N TDK
    VLS252008ET-1R5N TDK
    VLS252008ET-1R5N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS252008ET-1R5N is described as FIXED IND 1.5UH 910MA 248 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM