VLS201612HBX-6R8M-1 TDK
  • Part Number: VLS201612HBX-6R8M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 910MA 468 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 50
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS201612HBX-6R8M-1 TDK
    VLS201612HBX-6R8M-1 TDK
    VLS201612HBX-6R8M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201612HBX-6R8M-1 is described as FIXED IND 6.8UH 910MA 468 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK