VLS201612HBX-4R7M-1 TDK
  • Part Number: VLS201612HBX-4R7M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.2A 312 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 47,006
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS201612HBX-4R7M-1 TDK
    VLS201612HBX-4R7M-1 TDK
    VLS201612HBX-4R7M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201612HBX-4R7M-1 is described as FIXED IND 4.7UH 1.2A 312 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM