VLS201612HBX-1R5M-1 TDK
  • Part Number: VLS201612HBX-1R5M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2.16A 109 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 33,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS201612HBX-1R5M-1 TDK
    VLS201612HBX-1R5M-1 TDK
    VLS201612HBX-1R5M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201612HBX-1R5M-1 is described as FIXED IND 1.5UH 2.16A 109 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM