VLS201612ET-4R7M TDK
  • Part Number: VLS201612ET-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 700MA 438 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,313
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS201612ET-4R7M TDK
    VLS201612ET-4R7M TDK
    VLS201612ET-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201612ET-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 700MA 438 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"