VLS201612ET-3R3M-CA TDK
  • Part Number: VLS201612ET-3R3M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 850MA 357 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS201612ET-3R3M-CA TDK
    VLS201612ET-3R3M-CA TDK
    VLS201612ET-3R3M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201612ET-3R3M-CA is described as FIXED IND 3.3UH 850MA 357 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"