VLS201612ET-1R5N TDK
  • Part Number: VLS201612ET-1R5N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.2A 159 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 11,222
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS201612ET-1R5N TDK
    VLS201612ET-1R5N TDK
    VLS201612ET-1R5N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201612ET-1R5N is described as FIXED IND 1.5UH 1.2A 159 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM