VLS201612ET-100M TDK
  • Part Number: VLS201612ET-100M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 470MA 1.026 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,295
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS201612ET-100M TDK
    VLS201612ET-100M TDK
    VLS201612ET-100M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201612ET-100M is described as FIXED IND 10UH 470MA 1.026 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM