VLS201612CX-100M-1 TDK
  • Part Number: VLS201612CX-100M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 770MA 540 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS201612CX-100M-1 TDK
    VLS201612CX-100M-1 TDK
    VLS201612CX-100M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201612CX-100M-1 is described as FIXED IND 10UH 770MA 540 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE