VLS201610HBX-6R8M-1 TDK
  • Part Number: VLS201610HBX-6R8M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 880MA 558 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS201610HBX-6R8M-1 TDK
    VLS201610HBX-6R8M-1 TDK
    VLS201610HBX-6R8M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201610HBX-6R8M-1 is described as FIXED IND 6.8UH 880MA 558 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ