VLS201610HBX-4R7M-1 TDK
  • Part Number: VLS201610HBX-4R7M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.1A 370 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS201610HBX-4R7M-1 TDK
    VLS201610HBX-4R7M-1 TDK
    VLS201610HBX-4R7M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201610HBX-4R7M-1 is described as FIXED IND 4.7UH 1.1A 370 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    MIC INLINE 1 BUTTON W/RUBBER CBL
    PLUG / SOCKET
    Mallory Sonalert
    CONTROL MANUAL VOLUME
    Mallory Sonalert
    GASKET NEMA 4X FOR 1SC SERIES
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    MOD USB FLASH DRV INTRFACE W/LID
    ACOUSTIC DAMPER YELLOW 4700OHMS
    ACOUSTIC DAMPER 1500 OHMS