VLS201610HBX-1R5M-1 TDK
  • Part Number: VLS201610HBX-1R5M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.63A 116 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS201610HBX-1R5M-1 TDK
    VLS201610HBX-1R5M-1 TDK
    VLS201610HBX-1R5M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201610HBX-1R5M-1 is described as FIXED IND 1.5UH 1.63A 116 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH