VLS201610ET-6R8M-CA TDK
  • Part Number: VLS201610ET-6R8M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 540MA 840 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS201610ET-6R8M-CA TDK
    VLS201610ET-6R8M-CA TDK
    VLS201610ET-6R8M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201610ET-6R8M-CA is described as FIXED IND 6.8UH 540MA 840 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE