VLS201610ET-6R8M TDK
  • Part Number: VLS201610ET-6R8M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 530MA 840 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 55,108
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS201610ET-6R8M TDK
    VLS201610ET-6R8M TDK
    VLS201610ET-6R8M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201610ET-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 530MA 840 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"