VLS201610ET-3R3M-CA TDK
  • Part Number: VLS201610ET-3R3M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 730MA 458 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS201610ET-3R3M-CA TDK
    VLS201610ET-3R3M-CA TDK
    VLS201610ET-3R3M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201610ET-3R3M-CA is described as FIXED IND 3.3UH 730MA 458 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK