VLS201610ET-3R3M TDK
  • Part Number: VLS201610ET-3R3M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 730MA 458 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 25,974
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS201610ET-3R3M TDK
    VLS201610ET-3R3M TDK
    VLS201610ET-3R3M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201610ET-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 730MA 458 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP