VLS201610ET-100M-CA TDK
  • Part Number: VLS201610ET-100M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 420MA 1.38 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS201610ET-100M-CA TDK
    VLS201610ET-100M-CA TDK
    VLS201610ET-100M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201610ET-100M-CA is described as FIXED IND 10UH 420MA 1.38 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.