VLS201610CX-100M-1 TDK
  • Part Number: VLS201610CX-100M-1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 710MA 732 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS201610CX-100M-1 TDK
    VLS201610CX-100M-1 TDK
    VLS201610CX-100M-1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS201610CX-100M-1 is described as FIXED IND 10UH 710MA 732 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"