VLS2012ET-4R7M TDK
  • Part Number: VLS2012ET-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 700MA 336 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 72,759
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS2012ET-4R7M TDK
    VLS2012ET-4R7M TDK
    VLS2012ET-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS2012ET-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 700MA 336 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK