VLS2012ET-3R3M-CA TDK
  • Part Number: VLS2012ET-3R3M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1A 228 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS2012ET-3R3M-CA TDK
    VLS2012ET-3R3M-CA TDK
    VLS2012ET-3R3M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS2012ET-3R3M-CA is described as FIXED IND 3.3UH 1A 228 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.