VLS2012ET-1R5N TDK
  • Part Number: VLS2012ET-1R5N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.2A 108 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,570
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS2012ET-1R5N TDK
    VLS2012ET-1R5N TDK
    VLS2012ET-1R5N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS2012ET-1R5N is described as FIXED IND 1.5UH 1.2A 108 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM