VLS2012ET-100M TDK
  • Part Number: VLS2012ET-100M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 470MA 834 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,100
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS2012ET-100M TDK
    VLS2012ET-100M TDK
    VLS2012ET-100M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS2012ET-100M is described as FIXED IND 10UH 470MA 834 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT