VLS2010ET-6R8M-CA TDK
  • Part Number: VLS2010ET-6R8M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 630MA 648 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS2010ET-6R8M-CA TDK
    VLS2010ET-6R8M-CA TDK
    VLS2010ET-6R8M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS2010ET-6R8M-CA is described as FIXED IND 6.8UH 630MA 648 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE