VLS2010ET-2R2M TDK
  • Part Number: VLS2010ET-2R2M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1A 228 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,023
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS2010ET-2R2M TDK
    VLS2010ET-2R2M TDK
    VLS2010ET-2R2M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS2010ET-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 1A 228 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA