VLS2010ET-220M TDK
  • Part Number: VLS2010ET-220M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 330MA 2.04 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 14,429
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS2010ET-220M TDK
    VLS2010ET-220M TDK
    VLS2010ET-220M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS2010ET-220M is described as FIXED IND 22UH 330MA 2.04 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE