VLS2010ET-1R5N-CA TDK
  • Part Number: VLS2010ET-1R5N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.25A 156 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS2010ET-1R5N-CA TDK
    VLS2010ET-1R5N-CA TDK
    VLS2010ET-1R5N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS2010ET-1R5N-CA is described as FIXED IND 1.5UH 1.25A 156 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG