VLS2010ET-1R5N TDK
  • Part Number: VLS2010ET-1R5N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.2A 156 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 14,762
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS2010ET-1R5N TDK
    VLS2010ET-1R5N TDK
    VLS2010ET-1R5N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS2010ET-1R5N is described as FIXED IND 1.5UH 1.2A 156 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH