VLS2010ET-1R0N-CA TDK
  • Part Number: VLS2010ET-1R0N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 1.55A 1.65 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS2010ET-1R0N-CA TDK
    VLS2010ET-1R0N-CA TDK
    VLS2010ET-1R0N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS2010ET-1R0N-CA is described as FIXED IND 1UH 1.55A 1.65 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.