VLS2010ET-150M-CA TDK
  • Part Number: VLS2010ET-150M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 410MA 1.476 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS2010ET-150M-CA TDK
    VLS2010ET-150M-CA TDK
    VLS2010ET-150M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS2010ET-150M-CA is described as FIXED IND 15UH 410MA 1.476 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.