VLS2010ET-150M TDK
  • Part Number: VLS2010ET-150M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 400MA 1.476 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,872
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS2010ET-150M TDK
    VLS2010ET-150M TDK
    VLS2010ET-150M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS2010ET-150M is described as FIXED IND 15UH 400MA 1.476 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH