VLS2010ET-100M TDK
  • Part Number: VLS2010ET-100M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 470MA 936 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 10,653
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS2010ET-100M TDK
    VLS2010ET-100M TDK
    VLS2010ET-100M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS2010ET-100M is described as FIXED IND 10UH 470MA 936 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG