VLP8040T-6R8M TDK
  • Part Number: VLP8040T-6R8M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 3.6A 32 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 301,968
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP8040T-6R8M TDK
    VLP8040T-6R8M TDK
    VLP8040T-6R8M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP8040T-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 3.6A 32 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK