VLP8040T-4R7M TDK
  • Part Number: VLP8040T-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 4.4A 25 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,437
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP8040T-4R7M TDK
    VLP8040T-4R7M TDK
    VLP8040T-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP8040T-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 4.4A 25 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM