VLP8040T-470M TDK
  • Part Number: VLP8040T-470M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 1.5A 160 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 26,356
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP8040T-470M TDK
    VLP8040T-470M TDK
    VLP8040T-470M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP8040T-470M is described as FIXED IND 47UH 1.5A 160 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.