VLP8040T-331M TDK
  • Part Number: VLP8040T-331M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 330UH 500MA 1.1 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 117,137
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP8040T-331M TDK
    VLP8040T-331M TDK
    VLP8040T-331M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP8040T-331M is described as FIXED IND 330UH 500MA 1.1 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.