VLP8040T-2R2N TDK
  • Part Number: VLP8040T-2R2N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 6.2A 15 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,345
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP8040T-2R2N TDK
    VLP8040T-2R2N TDK
    VLP8040T-2R2N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP8040T-2R2N is described as FIXED IND 2.2UH 6.2A 15 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"