VLP8040T-220M TDK
  • Part Number: VLP8040T-220M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 2.2A 75 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 50,325
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP8040T-220M TDK
    VLP8040T-220M TDK
    VLP8040T-220M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP8040T-220M is described as FIXED IND 22UH 2.2A 75 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE