VLP8040T-1R5N TDK
  • Part Number: VLP8040T-1R5N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 6.7A 13 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,625
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP8040T-1R5N TDK
    VLP8040T-1R5N TDK
    VLP8040T-1R5N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP8040T-1R5N is described as FIXED IND 1.5UH 6.7A 13 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM