VLP8040T-150M TDK
  • Part Number: VLP8040T-150M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 2.6A 58 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,976
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP8040T-150M TDK
    VLP8040T-150M TDK
    VLP8040T-150M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP8040T-150M is described as FIXED IND 15UH 2.6A 58 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM