VLP8040T-101M TDK
  • Part Number: VLP8040T-101M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 100UH 1A 330 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,506
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP8040T-101M TDK
    VLP8040T-101M TDK
    VLP8040T-101M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP8040T-101M is described as FIXED IND 100UH 1A 330 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM