VLP6045LT-4R7M TDK
  • Part Number: VLP6045LT-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 4.1A 38 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,495
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP6045LT-4R7M TDK
    VLP6045LT-4R7M TDK
    VLP6045LT-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP6045LT-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 4.1A 38 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM