VLP6045LT-3R3N TDK
  • Part Number: VLP6045LT-3R3N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 4.6A 33 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,226
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP6045LT-3R3N TDK
    VLP6045LT-3R3N TDK
    VLP6045LT-3R3N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP6045LT-3R3N is described as FIXED IND 3.3UH 4.6A 33 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK