VLP6045LT-330M TDK
  • Part Number: VLP6045LT-330M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 1.5A 202 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 99,996
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP6045LT-330M TDK
    VLP6045LT-330M TDK
    VLP6045LT-330M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP6045LT-330M is described as FIXED IND 33UH 1.5A 202 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"