VLP6045LT-2R2N TDK
  • Part Number: VLP6045LT-2R2N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 5.1A 26 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,518
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP6045LT-2R2N TDK
    VLP6045LT-2R2N TDK
    VLP6045LT-2R2N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP6045LT-2R2N is described as FIXED IND 2.2UH 5.1A 26 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM