VLP6045LT-100M TDK
  • Part Number: VLP6045LT-100M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 3A 72 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 101,134
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP6045LT-100M TDK
    VLP6045LT-100M TDK
    VLP6045LT-100M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP6045LT-100M is described as FIXED IND 10UH 3A 72 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.