VLP5610T-330MR36 TDK
  • Part Number: VLP5610T-330MR36
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 360MA 1.47 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,126
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP5610T-330MR36 TDK
    VLP5610T-330MR36 TDK
    VLP5610T-330MR36 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP5610T-330MR36 is described as FIXED IND 33UH 360MA 1.47 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.