VLP4612T-4R7MR72 TDK
  • Part Number: VLP4612T-4R7MR72
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 720MA 280 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 38,479
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP4612T-4R7MR72 TDK
    VLP4612T-4R7MR72 TDK
    VLP4612T-4R7MR72 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP4612T-4R7MR72 is described as FIXED IND 4.7UH 720MA 280 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM