VLP4612T-2R5M1R1 TDK
  • Part Number: VLP4612T-2R5M1R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.5UH 1.1A 170 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 26,452
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLP4612T-2R5M1R1 TDK
    VLP4612T-2R5M1R1 TDK
    VLP4612T-2R5M1R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLP4612T-2R5M1R1 is described as FIXED IND 2.5UH 1.1A 170 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F